DİTAB'DA İKİNCİ KEZ KARATAŞ DÖNEMİ

Sevinç Karataş Yeniden            Didim Turizm Alt Yapı Hizmet Birliği’nin 18Mayıs 2016 Tarihinde yapılan Olağan Mayıs ayı Meclisinde Sevinç Karataş ikinci kez Birlik Başkanlığı görevine seçildi.

            18 Mayıs 2016 tarihinde Mayıs ayı olağan Meclis toplantısını yapan Ditap 7 gündem maddesi ile toplandı. Toplantıya Ditab Meclis Üyeleri Didim Belediye Başkanı A.Deniz ATABAY, Aydın Büyük Şehir Belediyesi Temsilcileri Ditab Meclis Üyesi Hasan YAVUZ, Salih YARMACI, Seda SARIBAŞ, Didim Belediye Temsilcileri Ditab Meclis Üyesi Onur ÇAĞLAR, Murat PARMAKSIZ, Turizm Sektör Temsilcileri Ditab Meclis Üyesi Ercüment ALKANER, Mustafa MUTLU, Sadık ŞAHİN katıldı.

             Gündemin birinci maddesinde yer alan Divan seçimleri ile; Birlik Başkanlığına Sevinç KARATAŞ oy birliği ile, Meclis Başkan Vekilliklerine 1. Başkan Vekili Mustafa MUTLU, 2. Başkan Vekilliğine Onur ÇAĞLAR oy çokluğu ile, Meclis Katip Üyeliklerine Sadık ŞAHİN, Onur ÇAĞLAR (Asil). Salih YARMACI, Murat PARMAKSIZ (Yedek) oy birliği ile seçilmistir.  Gündemin ikinci ve üçüncü maddesinde yer alan 2015 Yılı Birlik Faaliyet Raporu ve 2015 Yılı Kesin Hesapları yapılan görüşmeler sonrasında oy birliğ ile kabul edildi. Ardında Gündemin dördüncü maddesinde yer alan Encümen Üye seçimlerine geçilerek yapılan gizli oylama ile Birlik Encümen üyeliklerine Onur ÇAĞLAR, Seda SARIBAŞ, Murat PARMAKSIZ ve Sadık ŞAHİN oy birliği ile yeniden seçildi. Gündemin besinci maddesinde  yer alan Aydın Büyükşehir Belediyesinin talebi ile Birlik Katılım Payı Büyükşehir Belediyesi için onbinde bir olarak oy birliği ile, gündemin altıncı maddesinde yer alan Didim Belediyesinin talebi olarak Ditab’a ait aracın Didim Belediyesine tahsis edilmesi oy birliği ile kabul edilmiştir. Gündemin 7, maddesinde yer alan ve 2016 yılında Ditab olarak katılım sağlanan yurt dışı fuar ve tanıtım çalışmaları hakkında Birlik Başkanı Sevinç KARATAŞ tarafından Meclise bilgi verildi. Gündem maddelerinin görüşülmesi tamamlandıkdan sonra Birlik Başkanı Sevinç KARATAŞ toplantıya katılan Meclis üyelerine teşekkür ederek Mayıs dönemi toplantısı kapatıldı.

Didim Ditab Meclis 2016 Mayıs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Didim Ditab Meclis 2016 Mayıs

 

 

 
Hızlı İletişim
Email:
Konu
Mesaj