2016Genel

İzmir Travel Turkey

181views

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi 10.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, geçtiğimiz yıllarda ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Didim olarak bu yıl da Travel Turkey İzmir Turizm Fuarına katılım sağlanacaktır.
Didim; Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir Fuarı ile, her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyüyen, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam eden, Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcıları, acentaları, satın alıcıları ve tatil planı yapmakta olan son tüketicileri ile buluşmayı hedeflemektedir.
Her yıl olduğu gibi bu yılda Fuar Organizasyonumuz ve tanıtım planlamamız, Sayın Kaymakamımız İskender YÖNDEN’in başkanlığında, Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Deniz ATABAY ve Turizm İşetmecilerinin katılımı ile DİTUR’un ev sahipliğinde gerçekleşen bir ön toplantı ile belirlendi. Ardından Didim Esnaf Ve Sanatkar lar Odası Başkanı Sayın Yaşar Pektaşoğlu, Didim Ziraat Odası Başkanı Sayın Bahattin Gökdemir, Didim Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Ali İhsan Kubaliç, DAHOT Derneği Başkanı Sayın Ilyas Aydur İle Travel Turkey Turizm Fuarı ile ilgili yapılan görüşmelerde Didim adına tam destek ve işbirliği kararı ile neticelendi.
Ditab Başkanı ve Didim Belediye Meclis Üyesi Sayın Sevinç KARATAŞ; yurt içinden ve yurtdışından katılımcı ve ziyaretçilerin yer alacağı fuarda, tanıtım, yeni işbirlikleri ve var olan ilişkilerin geliştirilmesi açısından Didim Turizmine önemli katkı sağlayacağına inandığı Travel Turkey İzmir Fuarı için Didim adına destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

Leave a Response